Súpisky

1. Pezinok D

Litavský Július
15 hráčov
ZŠ Na bielenisku2, Pezinok
Utorok 18:30

Lopty: ANDRO***, XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022

2. Malacky D

Raffaseder Radoslav
19 hráčov
MSK Malacky Sasinková 73, Malacky
Streda 18:30

Lopty: BUTTERFLY***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

3. Lozorno B

Sirota Rudolf
13 hráčov
športové námestie 1, Lozorno / futbalový štadion /
Piatok 18:00

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

4. Viktória C

Purtschy Fridrich
14 hráčov
telocvičňa SPŠElektrotechnická, Hálová 16, Ba - Petržalka
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019

5. Čataj B

Juraj Ban
10 hráčov
Kultúrny dom, Hlavná 333, Čataj
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

6. SPST Z. Bystrica A

Miroslav Sajan
15 hráčov
Kultúrny dom, Námestie rodiny 1, 843 57 Záhorská Bystrica
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

7. Galvaniho B

Macek Rastislav
10 hráčov
hala ŠKST, Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
2. KUZMA IVAN B
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

8. Bernolákovo C

Pavol Červeň
19 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Štvrtok 18:15

Lopty: SCHILDKRÖT***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

9. V. Biel A

Ing. Peter Bognár
18 hráčov
Kultúrny dom, Železnicná ul. č. 80, Veľký Biel
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

10. Vinosady B

Dugovič Miloš
11 hráčov
telocvičňa ZŠ Školská 48, Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

11. Spoje Ivánka E

Dužek Patrik
18 hráčov
ZŠ Biskupická 21, BA - Pod.Biskupice
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

12. Sv.Jur D

Löwyova Dana
8 hráčov
telocvičňa ZŠ Kollárova 2, Svätý Jur
Piatok 17:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022