Sezóna 18/19

Zajtra

2. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
3. liga | 22.10.2018 18:15 (Pon)
5. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
5. liga | 22.10.2018 18:15 (Pon)
6. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
7. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
7. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
8. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
9. liga | 22.10.2018 18:30 (Pon)
9. liga | 22.10.2018 17:30 (Pon)

Zoznam klubov / tímov

Altius

- 9. liga Altius

Bernolákovo

- 2. liga Bernolákovo A

- 4. liga Bernolákovo B

- 6. liga Bernolákovo C

- 8. liga Bernolákovo D

Blatné

- 2. liga Blatné A

- 4. liga Blatné B

- 8. liga Blatné C

- 9. liga Blatné D

Čataj Last Mile

- 3. liga Čataj A

- 6. liga Čataj B

- 8. liga Čataj C

D.Lužná

- 4. liga D.Lužná A

- 7. liga D.Lužná B

DNV

- 2. liga DNV B

- 5. liga DNV C

- 7. liga DNV D

- 7. liga DNV E

- 8. liga DNV F

- 9. liga DNV G

Educo

- 3. liga Educo A

- 4. liga Educo B

- 5. liga Educo C

- 7. liga Educo D

FeroMAX

- 3. liga FeroMAX B

Ister

- 2. liga Ister B

- 3. liga Ister C

K.Ves

- 2. liga K.Ves A

- 2. liga K.Ves B

- 3. liga K.Ves C

- 5. liga K.Ves D

- 8. liga K.Ves E

Lozorno

- 4. liga Lozorno A

- 6. liga Lozorno B

Malacky

- 2. liga Malacky B

- 3. liga Malacky C

- 6. liga Malacky D

- 7. liga Malacky E

Most

- 3. liga Most A

- 5. liga Most B

- 8. liga Most C

Reca

- 7. liga Reca

Relax

- 9. liga Relax

Rovinka

- 3. liga Rovinka

Senec

- 2. liga Senec B

- 4. liga Senec C

Sl.Grob

- 2. liga Sl.Grob A

- 5. liga Sl.Grob B

- 7. liga Sl.Grob C

- 9. liga Sl.Grob D

Spoje Ivánka

- 2. liga Spoje Ivánka B

- 3. liga Spoje Ivánka C

- 4. liga Spoje Ivánka D

- 6. liga Spoje Ivánka E

- 9. liga Spoje Ivánka F

Stavbár

- 5. liga Stavbár A

STK Pezinok

- 3. liga Pezinok B

- 4. liga Pezinok C

- 6. liga Pezinok D

- 8. liga Pezinok E

- 9. liga Pezinok F

STO IM Galvaniho

- 4. liga Galvaniho A

- 6. liga Galvaniho B

Stolnotenisové centrum

- 9. liga Stol. Centrum

Studienka

- 5. liga Studienka A

Stupava

- 5. liga Stupava A

- 7. liga Stupava B

Sv.Jur

- 2. liga Sv.Jur A

- 3. liga Sv.Jur B

- 4. liga Sv.Jur C

- 6. liga Sv.Jur D

ŠKP

- 5. liga ŠKP

Štadión

- 2. liga Štadión A

- 3. liga Štadión B

Veľký Biel

- 6. liga V. Biel A

- 9. liga V. Biel B

Viktória

- 4. liga Viktória A

- 5. liga Viktória B

- 6. liga Viktória C

- 7. liga Viktória D

Vinosady

- 4. liga Vinosady A

- 6. liga Vinosady B

- 8. liga Vinosady C

V.Leváre

- 5. liga V.Leváre

Záh. Bystrica

- 6. liga SPST Z. Bystrica A

- 7. liga TTC Z. Bystrica

- 8. liga SPST Záh. Bystrica B

Záhorská Ves

- 8. liga Záh. Ves A

- 9. liga Záh. Ves B

Zálesie

- 5. liga Zálesie A

- 7. liga Zálesie B

- 7. liga Zálesie C