Súpisky

1. DNV B

Peter Takáč
13 hráčov
ZŠ Ivana Bukoviča 3, Bratislava - DNV
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020

2. Bernolákovo A

Pavol Červeň
13 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Štvrtok 18:15

Lopty: HANNO***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022

3. Spoje Ivánka B

Basár Peter
14 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba - Pod.Biskupice
Štvrtok 18:30

Lopty: JOLLA***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
11. SOKOL JAN
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019

4. Malacky B

František Klíma
10 hráčov
hala MSK Malacky Sasinkova 73, Malacky
Utorok 18:30

Lopty: BUTTERFLY***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

5. Senec B

Ľudovít Nagy
13 hráčov
stolnotenisová hala, Rybárska 29, Senec / futbalový štadion /
Piatok 18:30

Lopty: JOLLA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2018
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

6. K.Ves A

Adam Bartovič
10 hráčov
Karloveská 3, Karlova Ves - Bratislava
Pondelok 18:30

Lopty: JOLLA***, STIGA***, HANNO***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

7. Sl.Grob A

Richard Tichý
12 hráčov
telocvičňa ZŠ Školská 11, Slovenský Grob
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019

8. Sv.Jur A

Robert Barok
11 hráčov
Telocvičňa ZŠ, Kollárova 2, Svätý Jur
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020

9. Blatné A

Vojtech Horváth
23 hráčov
Stolnotenisové centrum Stará Vajnosrská 14, Bratislava
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

10. Ister B

Jozef Polášek
16 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Pondelok 18:15

Lopty: HANNO***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

11. Štadión A

Harenčár Martin
11 hráčov
ZŠ Žehrianska 9, Bratislava - Petržalka
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023

12. K.Ves B

Martin Grežo
8 hráčov
Karloveská 3, Karlova Ves - Bratislava
Piatok 18:30

Lopty: JOOLA***, STIGA***, HANNO***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019