Súpisky

1. Pezinok C

Krebs Martin
12 hráčov
ZŠ Na bielenisku 2, Pezinok
Utorok 18:30

Lopty: ANDRO***, XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

2. Viktória A

Thorsten Eiterich
11 hráčov
telocvičňa SPŠElektrotechnická, Hálová 16, Ba - Petržalka
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

3. Bernolákovo B

Pavol Červeň
14 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Bratislava
Utorok 18:15

Lopty: SCHILDKRÖT***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020

4. Senec C

Nagy Ľudovít
10 hráčov
SThala, Rybárska2 29, Senec - areál futbalového štadióna
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2018
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021

5. Educo B

Jaromír Sedláček
17 hráčov
hala ŠKST Stará Vajnorská 14, Bratislava
Streda 18:30

Lopty: DHS***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023

6. Vinosady A

Bagin Marian
13 hráčov
telocvičňa ZŠ, Školská 48, Vinosady
Štvrtok 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

7. Sv.Jur C

Sloboda Marian
8 hráčov
telocvičňa ZŠ, Kollárova 2, Svätý Jur
Piatok 17:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019

8. Spoje Ivánka D

Ján Sokol st.
17 hráčov
ZŠ Biskupická 21, Ba - Pod.Biskupice
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
3. SOKOL JAN C
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

9. Lozorno A

Sirota Rudolf
15 hráčov
Športové námestie 1, Lozorno / futbalový štadion /
Streda 18:00

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

10. D.Lužná A

Ivan Baláž
13 hráčov
ZDŠ Školská 257, Dunajská Lužná
Streda 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

11. Galvaniho A

Vrbický Jaroslav
13 hráčov
hala ŠKST Stará Vajnorská 14, Ba
Pondelok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

12. Blatné B

Vojtech Horváth
19 hráčov
hala ŠKST Stará Vajnosrská 14, Bratislava
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023