Súpisky

1. V. Biel B

Ing. Peter Bognár
19 hráčov
Kultúrny dom, Železnicná ul. č. 80, Veľký Biel
Utorok 18:00

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021

2. Sl.Grob D

Daubnerová Marta
16 hráčov
telocvičňa ZŠ,Školská 11. Slovenský Grob
Pondelok 17:30

Lopty: XUSHAOFA*

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022

3. Blatné D

Milan Šarmír
9 hráčov
Obecný klub, Šarfická 39, 900 82 Blatné
Streda 18:00

Lopty: XUSHAOFA ***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

4. Altius

Andrej Bardoň
11 hráčov
Mokrohájska 3, Bratislava - Patronka
Piatok 18:00

Lopty: DHS***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

5. DNV G

Peter Takáč
19 hráčov
ZŠ Ivana Bukovčana 3, Ba - DNV
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023

6. Pezinok F

Bella Juraj
16 hráčov
ZŠ Na bielenisku 2, Pezinok
Štvrtok 18:30

Lopty: ANDRO***, XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
1. PÁL PETER A
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

7. Záh. Ves B

Peter Blaška
11 hráčov
Kultúrny dom, Hlavná 40/164, 900 65 Záhorská Ves
Pondelok 18:30

Lopty: TIBHAR***

Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

8. Relax

Hamran Anton st.
12 hráčov
hala SSTZ Černockého 6, Ba
Pondelok 18:00

Lopty: BUTTERFLY***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

9. Stol. Centrum

Čolovičková Lucia
7 hráčov
hala ŠKST, Stará Vajnorská 14, Ba
Utorok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023

10. Spoje Ivánka F

ZŠ Biskupická 21, Ba - Pod.Biskupice
Pondelok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023