Súpisky

1. Stavbár A

Málik Milan
8 hráčov
hala SSTZ, Černockého 6, Ba
Štvrtok 18:00

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
2. SEMAN JÁN B
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019

2. Most B

Hucík Stanislav
19 hráčov
Kultúrny Dom, Bratislavská 96, Most pri Ba
Streda 18:30

Lopty: SCHILDKRÖT***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022

3. Educo C

Jaromír Sedláček
13 hráčov
hala ŠKST Stará Vajnorská 14, Bratislava
Pondelok 18:30

Lopty: DHS***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023

4. Studienka A

Šlosár Vladimír
9 hráčov
telocvičňa ZŠ, Studienka
Štvrtok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023

5. Viktória B

Miko Jaroslav
18 hráčov
telocvičňa SPŠElektrotechnická, Hálova 16, BA - Petržalka
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019

6. K.Ves D

Ferenčík Jozef
17 hráčov
Karloveská 3, Ba - Karlova Ves
Streda 18:30

Lopty: JOOLA***, STIGA***, HANNO***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023

7. V.Leváre

Hýll Ján
6 hráčov
telocvičňa ZŠ Veľké Leváre
Pondelok 18:00

Lopty: HANNO***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
3. HÝLL JÁN C
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020

8. Sl.Grob B

Galovič Miroslav
9 hráčov
telocvičňa ZŠ Školská 11, Slovenský Grob
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2020

9. Zálesie A

Dobák Ján
14 hráčov
Kultúrny Dom Malinovská 54, Zálesie
Štvrtok 18:30

Lopty: JOOLA***

Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 01.01.1970

10. ŠKP

Milan Dufek
11 hráčov
telocvičňa APZ Sklabinská 1, BA - Rendez
Pondelok 18:15

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2021
1. HUTKA ADAM A
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023

11. DNV C

Peter Takáč
18 hráčov
ZŠ Ivana Bukovčana 3, Bratislava - DNV
Utorok 18:30

Lopty: XUSHAOFA***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2020

12. Stupava A

Lajčák Pavol
18 hráčov
stará telocvičňa ZŠ, Školská 2, Stupava
Pondelok 18:30

Lopty: DHS***

Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2020
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2021
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2022
Platnosť: 30.06.2019
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2023
Platnosť: 30.06.2021